Skoč na: obsah | navigáciu
Sortiment

Sortiment > Upínacie a sťahovacie púzdra (H, AH, AHX,...)

Image

upínacie púzdra

Upínacie púzdra sa dodávajú kompletné s koncovou maticou a poistnou podložkou. Púzdra sú rozrezané a kužeľovitosť vonkajšej časti je 1:12. Rozmery upínacích púzdier zodpovedajú ISO 113/I.

sťahovacie púzdra

Sťahovacie púzdra sú rozrezané a majú kužeľový vonkajší povrch. Rozmery sťahovacích púzdier zodpovedajú ISO 2982.Matice pre sťahovanie púzdier nie sú súčasťou dodávky a musia sa objednávať zvlášť. Sťahovacie púzdra väčších priemerov sa štandardne vyrábajú s kanálikmi pre prívod tlakového oleja na strane závitu a drážkami na vonkajšom povrchu a v otvore – označenie AOH

Upínacie a sťahovacie kruhové matice

Kruhové matice sú určené na zaistenie vnútorných krúžkov na upínacích púzdrach, alebo priamo na čape prípadne na montáž a demontáž na sťahovacích púzdrach. Kruhové matice sú opatrené drážkami na vonkajšom priemere na umožnenie manipulácie s nimi.

Poistné podložky, poistné vložky

Poistné podložky sú určené na zaistenie kruhových matíc menšieho priemeru zatiaľ čo poistné vložky typu MSL pre väčšie matice. Poistné podložky sa vyrábajú z hlbokoťažného oceľového plechu a ich rozmery zodpovedajú norme ISO 2982.